Menu Zamknij
3 min czytania

BMW X1 cena za samochód nowy i używany

BMW X1 cena za nowe modele rozpoczyna się od 175 000 zł. Za używane, w zależności od roku produkcji, przebiegu, czy stanu, zapłacimy natomiast od około 10 000 zł do nawet 200 000 zł.

Szukasz nowego lub używanego samochodu dla swojej rodziny lub na cele firmowe? Może być to właśnie tytułowy BMW X1 – jeden z modeli, który cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. Ile kosztuje BMW X1? Od jakiej ceny rozpoczynają się samochody nowe, a od jakiej używane?

samochód bmw

BMW X1 – co to za auto?

BMW X1 to 5-drzwiowy crossover segmentu C, którego III generacja została zaprezentowana w czerwcu 2022 r. Nowa odsłona występuje w wersji z napędem spalinowym, hybrydowym plug-in lub w pełni elektrycznym. Parametry, które będą brane pod uwagę przy zakupie to również: moc 218 KM (160 kW), przyspieszenie od 0 do 100 km/h: 7,1 s, zużycie paliwa w cyklu mieszanym (l/100km): 7,2 – 6,6l, emisja CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 161 – 150.

W nowym BMW X1 zastosowano również innowacyjne systemy wspomagające kierowcę. Wszystko to dla jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jest to w szczególności Inteligentny system asystujący kierowcy Professional, Asystent cofania, Asystent parkowania.

Modele, w jakich występuje nowy BMW X 1 to natomiast: BMWX1 xDrive23i, BMW xDrive30e i BMW xDrive23d.

BMW X1 – cena samochodu nowego i używanego

Z jakim wydatkiem powinny liczyć się osoby, które rozważają zakup tego auta?

  • BMW X1 cena nowy – ceny za nowe BMW X1 rozpoczynają się od 175 000 zł. W zależności od indywidualnej konfiguracji mogą zbliżać się nawet do 300 000 zł.
  • BMW X1 cena używany – ceny samochodów używanych są bardzo zróżnicowane, co wynika z faktu, że BMW X1 jest produkowany od 2009 r. Im starszy rocznik, tym też co do zasady modele używane powinny być dostępne w niższych cenach. Na popularnych portalach motoryzacyjnych najniższa cena, za jaką oferowany jest BMW X1, wynosi około 10 000 zł (rocznik 2010), natomiast najwyższe mogą osiągać nawet 200 000 zł (rocznik 2021).

To może Cię również zainteresować

Dzięki usłudze YouTube Premium możesz słuchać swojej ulubionej muzyki bez uciążliwych reklam oraz w tle, a ponadto pobierać i zapisywać utwory, aby następnie swobodnie odtwarzać je w samolocie, czy pociągu, gdy nie masz dostępu do Internetu. Nic więc dziwnego, że funkcja YouTube Premium od razu spotkała się ze sporym zainteresowaniem! Ile kosztuje YouTube Premium w Polsce?

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Sprawdź porównanie starego i nowego BMW X1

[Głosów: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *