Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje HBO Max? Ceny pakietów

HBO cena za miesiąc subskrypcji wynosi 29,99 zł. Roczny pakiet HBO to natomiast wydatek rzędu 234,99 zł (przy płatności za rok z góry).

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

pilot i telewizor

HBO Max Polska – cena subskrypcji miesięcznej i rocznej

HBO Max cena różni się w zależności od tego, czy planujesz subskrypcję miesięczną, czy od razu roczną. Jak to często bywa na tego typu serwisach, korzystniejszym finansowo rozwiązaniem jest zakup usługi rocznej z jednoczesną płatnością z góry.

Standardowa cena HBO Max za jeden miesiąc subskrypcji wynosi 29,99 zł, co w sumie daje kwotę 359,88 zł w skali roku. Przy płatności z góry HBO Max cena za rok to z kolei wydatek rzędu 234,99 zł. W ten sposób możesz zaoszczędzić aż 34% w porównaniu do miesięcznej ceny 29,99 zł płaconej przez 12 miesięcy. Dzięki płatności z góry otrzymujesz tak naprawdę 4 miesiące dostępu do serwisu za darmo! Taki pakiet zdecydowanie się opłaca.

HBO Max – koszty, subskrypcje, urządzenia

Cena za subskrypcję HBO Max nie jest jednak jedyną kwestią, która interesuje potencjalnych użytkowników portalu.

Jedno z częściej pojawiających się pytań dotyczy także tego, czy taką subskrypcję można anulować. Na stronie serwisu przeczytamy, że jest to możliwe w dowolnym momencie.

Wśród powszechnie wyszukiwanych informacji znajdują się ponadto te, dotyczące obsługiwanych urządzeń. HBO Max działa na:

  • telewizorach (Apple TV, Android TV, LG, Samsung TV, Chromecast),
  • komputerach (Windows, MacOS, Chrome),
  • konsolach (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S,
  • telefonach i tabletach (z systemem Android i iOS).

W tym samym czasie i w ramach jednego konta możesz oglądać HBO Max na 3 różnych urządzeniach.

Jakie filmy i seriale znajdziesz na HBO Max?

HBO Max oferuje dostęp do wielu kultowych filmów i seriali produkcji własnej, jak i m.in. Warner Bros, DC, czy Carton Network. Wśród topowych pozycji warto wskazać w szczególności Grę o Tron, Ród Smoka, Władcę Pierścieni, Matrixa, Batmana, czy Harrego Pottera.

Więcej szczegółowych informacji na temat ofery znajdziesz na stronie HBO Max

To może Cię również zainteresować

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Przeczytaj więcej

Dzięki usłudze YouTube Premium możesz słuchać swojej ulubionej muzyki bez uciążliwych reklam oraz w tle, a ponadto pobierać i zapisywać utwory, aby następnie swobodnie odtwarzać je w samolocie, czy pociągu, gdy nie masz dostępu do Internetu. Nic więc dziwnego, że funkcja YouTube Premium od razu spotkała się ze sporym zainteresowaniem! Ile kosztuje YouTube Premium w Polsce?

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Dowiedz się więcej o platformie HBO Max

Przeczytaj również

[Głosów: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *