Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje Viaplay? Cena subskrypcji

Viaplay cena abonamentu wynosi 34 zł za miesiąc. Za Viaplay przy rejestracji na 12 miesięcy zapłacisz natomiast 33,25 zł miesięcznie.

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

pilot i telewizor

Viaplay cena

Na to, ile kosztuje Viaplay, wpływa wybrany przez użytkownika pakiet. Możesz zdecydować się po pierwsze na Viaplay na miesiąc w kwocie 34 zł, co w skali roku da kwotę 408 zł. Na stronie widnieje jednak informacja, że cena za miesięczną subskrypcję w wysokości 34 zł obowiązuje tylko do 1 marca 2023 r. Po tej dacie subskrypcja podrożeje do 55 zł za miesiąc.

Więcej szczegółowych informacji na temat cen pakietów na stronie Viaplay 

Na jakich urządzeniach działa Viaplay?

Usługa Viaplay pozostaje kompatybilna ze wszystkimi najważniejszymi urządzeniami – TV, komputerami, telefonami i tabletami, konsolami do gier. Współgra z różnymi systemami i markami, co umożliwia jej szerokie i niczym nieograniczone wykorzystanie w dowolnym miejscu.

Co oferuje Viaplay?

W ramach Viaplay otrzymujesz dostęp do filmów, seriali, treści dla dzieci, kanałów TV, takich jak Szybcy  i Wściekli, John Wick, Keeping up with the Kardashians. Platforma znana jest także z bogatej oferty światowej klasy sportów (m.in. Bundesliga, KSW, SHL, PDC, Europa Conference League, Europa League, Premier League).

To może Cię również zainteresować

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Przeczytaj więcej

Dzięki usłudze YouTube Premium możesz słuchać swojej ulubionej muzyki bez uciążliwych reklam oraz w tle, a ponadto pobierać i zapisywać utwory, aby następnie swobodnie odtwarzać je w samolocie, czy pociągu, gdy nie masz dostępu do Internetu. Nic więc dziwnego, że funkcja YouTube Premium od razu spotkała się ze sporym zainteresowaniem! Ile kosztuje YouTube Premium w Polsce?

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Zobacz jak działa Viaplay

Przeczytaj również

[Głosów: 2 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *