Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje YouTube Premium? Cena subskrypcji

Cena YouTube Premium w Polsce wynosi 23,99 zł za miesiąc w subskrypcji standardowej.

Dzięki usłudze YouTube Premium możesz słuchać swojej ulubionej muzyki bez uciążliwych reklam oraz w tle, a ponadto pobierać i zapisywać utwory, aby następnie swobodnie odtwarzać je w samolocie, czy pociągu, gdy nie masz dostępu do Internetu. Nic więc dziwnego, że funkcja YouTube Premium od razu spotkała się ze sporym zainteresowaniem! Ile kosztuje YouTube Premium w Polsce?

laptop

YouTube Premium cena 2022 – subskrypcja standardowa, rodzinna, studencka

Mimo że w ostatnim czasie mogliśmy usłyszeć o planowanych podwyżkach w subskrypcji YouTube Premium, zmiany te na tę chwilę nie obejmą Polski.

W takim razie ile kosztuje subskrypcja na YouTube Premium w naszym kraju w 2022 r.? Miesięczny koszt YouTube Premium w subskrypcji podstawowej wynosi 23,99 zł.

Warto zasygnalizować, że platforma poza subskrypcją standardową oferuje także subskrypcję rodzinną.  Ile kosztuje YouTube bez reklam w tym przypadku? Zapłacisz za niego 35,99 zł za miesiąc, w zamian zyskując możliwość dodania nawet 5 członków rodziny w wieku od 13 lat!

Kolejną z subskrypcji dostępnych w ramach YouTube Premium jest subskrypcja studencka dla studentów uczelni wyższych. Aby skorzystać z tej atrakcyjnej opcji, konieczna będzie jednak odpowiednia weryfikacja. 

Więcej informacji na temat pakietów znajdziesz na stronie YouTube Premium

YouTube Premium – dostępny darmowy okres próbny

Zanim wykupisz YouTube Premium, możesz przetestować platformę za darmo. Serwis oferuje aż miesięczny, bezpłatny dostęp do wszystkich usług!

To może Cię również zainteresować

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Zobacz jak działa YouTube Premium

Przeczytaj również

[Głosów: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *